- Komerční sdělení -aktuality

Jak bude vypadat léto 2021 ohledně cestování?

V roce 2021 budou mnohem více než kdykoliv předtím vyhledávané místa, kde si budete moci užívat klid, samotu, ale zároveň slunce, moře a písek plnými doušky. Plážové vily, domy, či malé resorty jsou něco, co je na toto období jako stvořené.

V roce 2021 budou mnohem více než kdykoliv předtím vyhledávané místa, kde si budete moci užívat klid, samotu, ale zároveň slunce, moře a písek plnými doušky

Rok 2020 byl vrámci cestování opravdu extrémně náročný. Novodobým heslem v cestovním ruchu se stalo „Stay safe“. A přestože nová letní sezóna bude zřejmě ještě s opatřeními, tato místa vám poskytnou soukromí, bezpečnost a zároveň idylickou dovolenou u moře.

Romantické pláže, azurové moře a místo mimo masového turismu – i takové může být Chorvatsko
Pokud hledáte místo, kde se snoubí klid, relax, slunce, moře a ty nejkrásnější prázdniny, tady jste správně. Chorvatsko je už zkrátka takovým našim, Slovenská mořem, na které většina z nás nedá dopustit. Pokud si chcete nastávající léto vychutnat bezpečně a zároveň idylicky, toto je ideální adresa. Zapomeňte však na hotely, či apartmánové domky. Okouzlující vily nabízejí mnohem více. I dovolená v izolaci může být totiž víc než jen magická.

Villa Casa Peru se nachází ve vesničce topilo, na Istrii a byla postavena na konci roku 2019 a je tedy zcela novou. Vejdete se sem s partou přátel, dětmi nebo si klidně dopřejte romantiku ve dvojici. Tři samostatné ložnice, 3 samostatné koupelny + koupelna pro hosty, velký bazén dlouhý 13,5 m x 3,5 m a moře na dosah. Co víc si přát?

V roce 2021 budou mnohem více než kdykoliv předtím vyhledávané místa, kde si budete moci užívat klid, samotu, ale zároveň slunce, moře a písek plnými doušky

Užijí si to tu ve velkém i vyznavači sportovních aktivit, protože máte k dispozici 40 000 metrů čtverečních, obrovskou zahradu, nekončící výhledy a vedle objektu vede cyklistická a joggingová trasa téměř do všech koutů Istrie.

Majitelé plánují do léta dodělat saunu, venkovní bowling, malou basketbalovou plochu, stolní tenis a badminton. Navíc, vila se nachází jen pár kilometrů od Rovinj, nejoblíbenějšího a nádherné, historického města. Skvělé restaurace, krásné pláže, historie a nekonečné kulturní dění. Za nás, jednoznačně ANO!

Úplná izolace samotné vily, obklopené přírodou, ale také blízkost všeho, je zkrátka k nezaplacení. Když si chcete dopřát únik do vlastního mikro světa, je to tu na to jako stvořené.

Malebné, tiché, skryté před zraky neznalé návštěvníky, Toskánsko jak ho neznáte
Toskánsko je zkrátka malý ráj na dlani. Z celé Itálie i během pandemii měly nejnižší míru rizika, vrámci cestování a je velký předpoklad, že to tak bude i během léta. Vybírejte si však namísto hotelů, spíše malé usedlosti, které jsou absolutně kouzelné a mají i přidanou hodnotu.

„Když z vinařského městečka Greve in Chianti odbočíte do zvlněných kopců nad městem, otevře se vám čarokrásná panorama jako vystřižená z olejomalby. Ale tady v Relais di Charme je všechno skutečné. Tato usedlost je seskupení kamenných domků, které byly kdysi farmářskými samoty a nazývají se „borgo“, vlastní jejich známá vinařská rodina Folonari, která jim vdechla atmosféru absolutní elegance, klidu a něčeho, co se slovy popsat nedá. Na tomto místě cítím tradiční Toskánsko, ale i půvab a šmrnc francouzského venkova, okolí je dechberoucí, nacházíte se na venkově, ale kousek od města. „

Podrobné turistické popisy výletů v ČR

Nejnovější články

- Komerční sdělení -zpravy

Další články autora

- Komerční sdělení -PR článek