- Komerční sdělení -aktuality

Přírodní interiér v teplých barvách: Viz, jaké dřevo je IN a s čím ho zkombinovat

Pohled na stylovou kuchyni v bílo-dřevěné kombinaci
Dubové dřevo a aroma vytvářejí nezapomenutelnou atmosféru
Měkké deky a polštáře působí zároveň jako dekor

Každé roční období má své kouzlo a my máme výhodu, že můžeme za ten rok poznat různé jeho podoby. Podzim má své kouzlo a právě s přicházejícími trendy v interiéru si ji dokážete zamilovat ještě více.

Spojení s přírodou se přenáší z exteriéru do interiéru a spolu s jinými materiály a strukturami vytváří harmonii. Příroda a neopracované surové materiály se stávají stále více dominantní částí domova a lidé se stále více přiklánějí k materiálům, které jsou udržitelné. Za kvalitu jsou ochotni připlatit si.


Dubové masivní dřevo zahřeje
Neopracované přírodní dřevo světlejších tónů, na kterém je vidět jejich strukturu je klíčem ke štěstí v otázkách řešení interiéru. Organické materiály a masivní dřevo jsou stále více žádané. Dubové dřevo nabízí v interiéru prostor na hru s dekoracemi v podobě měkkých materiálů a pohovek. Detail prostoru pak můžete rozbít kovovými akcenty.

Povlaku na polštář, deky a koberce
Měkkost je to, co vystihuje vaši touhu po klidném domově, ve kterém zrelaxujete. Měkké materiály, povlaky na polštáře v podobě deky či pletená deka velkých rozměrů. To vše v neutrálních barvách jako je bílá, krémová, šedá dokáže s dubovým dřevem vyčarovat ideální spojení.

Nástěnné dekorace na bílé zdi
Bílé minimalistické stěny a čisté linie převládají, ale přece jen na některou z částí můžete využít nástěnné dekorace. Zda se rozhodnete pro poličku, na kterou si položíte svícen nebo aroma difuzér a rozzáříte místnost. Pro výběr obrazů se můžete inspirovat na Instagram a Pinterestu na milion způsobů, výsledek bude promyšlený do detailu.

Sada dekoračních květin
Dekorační větvička Magnolia, umělé peříčko nebo jiná květinová či rostlinná dekorace, kterou vložíte do skleněné nebo hliněné vázy dokáže s prostorem zázraky. Přírodní krása se tímto nenápadným detailem znásobí a váš interiér bude připomínat rozsáhlou louku s výhledem do neznáma.

kožené křeslo
Kožené dzajnérske křeslo nesmí chybět v prostoru vyhrazené na odpočinek. Koutek, ve kterém se budete cítit v obklopení dřeva a knihovny opravdu intelektuální. Kůže se dřevem jsou dominantní materiály, které však vytvářejí příjemný kontrast. Ve spojitosti s měkkými dekami a pohovkami se budete cítit přímo u vás doma opravdu luxusně.

Prostírání a tradiční přírodní pocit
Bílá s jakoukoliv barvou přírody, která se nám spojuje s podzimem vytváří nezapomenutelnou atmosféru. Vše je o detailech a z prostírání se stává nový druh umění. Pokud chcete zapůsobit na rodinu či známé, snažte se vždy držet v jednotném duchu, tentokrát v celé své přírodní kráse.

Nejnovější články

- Komerční sdělení -zpravy

Další články autora

- Komerční sdělení -PR článek