- Komerční sdělení -aktuality

Plastové desky: Kvalitní a spolehlivá výroba plastových polotovarů

Kvalitní plastové desky jsou nezbytností v mnoha různých oborech – obchodu, průmyslu, chemii, reklamě, ovšem i stavebnictví a elektrotechnice. Najít spolehlivého výrobce plastových desek je proto klíčové. Získáte tak špičkové plastové desky a polotovary pro různé využití.

Pečlivá výroba

Jestliže máte zájem o plastové desky, obraťte se na zkušeného výrobce plastových desek. Společnost Mepla nabízí rozmanité produkty ve vysoké kvalitě. Výroba plastových desek zohledňuje předpisy RoHS a REACH. Receptury obsahují výhradně stabilizační aditiva, na druhou stranu ve výrobcích nenajdete olovo, kadmium, freony, silikon, PCB, halogeny či změkčovadla další nežádoucí látky. Kvalita polotovarů je testována ve vlastní laboratoři a ve spolupráci s externími partnery.

Individuální požadavky

Výroba plastů je schopna přizpůsobit se různým požadavkům klientů. Vývoj plastových polotovarů je neustále inovován a jsou využívány mnohaleté zkušenosti. Vybírat můžete z desek o různé tloušťce od 1 do 120 milimetrů v extrudované a lisované kvalitě v různých barvách a rozměrech. Polotovary lze formátovat na požadované rozměry s redukcí prořezu a nákladů. Díky vysoce moderním CNC obráběcím zařízení je navíc možné vyrobit individuální hotové díly přesně dle vašich požadavků.

Skvělá dostupnost

Vzhledem k tomu, že společnost disponuje rozlehlými sklady v Německu i České republice, dodací lhůty jsou u skladových artiklů velmi krátké. Bez problému tak bude vyhověno vašemu požadovanému termínu. Flexibilní řízení produkce pak umožňuje krátké dodací lhůty u standardních polotovarů i polotovarů pro speciální výrobu. Využít navíc můžete výrobu desek s jednostrannou či oboustrannou ochrannou fólií.

Plastové desky, tyče a další výrobky najdou široké využití. Mepla poskytuje vysoce kvalitní produkty, které vyhoví i těm nejnáročnějším požadavkům.

Nejnovější články

- Komerční sdělení -zpravy

Další články autora

- Komerční sdělení -PR článek