- Komerční sdělení -aktuality

Máte rádi dovolenou po vlastní ose? Možná se vám bude hodit nafukovací postel i lodní motor

Čas dovolených se kvapem blíží a spousta z nás se těší na vodu. Vodáci a jejich aktivní dovolená mohou mít spoustu podob. Někdo jede s minimem vybavení, spí pod širákem, vyráží na vodu, co nejdříve to jde a pluje vždy tam, kde si stanovil cíl. Jsou ale mezi námi i takoví, kteří pověří rodinného příslušníka, ten veze různou batožinu z místa „A“ do místa „B“, a ti, kdo chtějí jet lodí, jedou lodí. Hodit se vám může vybavení, s nímž bude u vody báječně.

Pohodlná nafukovací postel

Zvláště ženy je těžší motivovat k tomu, aby s námi na vodu, ale také třeba na ryby šly. To, že si budou moci pádlovat po velkém jezeře, jim často nestačí, stejně jako to, že budou moci pádlovat po proudu řeky, která je sama ponese, dá se říct. Nalákat byste je ale mohly na lodní motor, který jim s pádlováním velmi pomůže. Nejen jim, vám. Samozřejmě, je nutné mít takový nafukovací člun, kde je možné lodní motor uchytit, a také je certifikovaný pro přidání motoru na plavidlo.

Spolehlivé a kvalitní jsou certifikované lodní elektromotory Maxima, z nichž můžete vybrat ten správný podle různých výkonů. Nemusíte se bát, jsou cenově dostupné, teď navíc na hawaj.cz se slevou desítek procent.

Hlavně se dobře vyspat

Ani spánek nemusí být nepříjemný a nekvalitní. Stačí mít nafukovací postel, kterou můžete využít i mimo období dovolených. Můžete na ní nechávat přespat návštěvy, kamarády dětí nebo ji nechat dětem na hradní v pokojíku, kde budou mít o lůžko navíc. Zvolit můžete nafukovací postel pro jednu či dvě osoby s různými rozměry i výškou. Některé modely mají i vestavěný podhlavník nebo elektrickou pumpu, příp. bateriovou pumpu s nožním dofukem.

Podívejte se na webové stránky www.hawaj.cz a uvidíte, že koupit si lodní motor a skvělou postel vás nebude stát majlant.

Nejnovější články

- Komerční sdělení -zpravy

Další články autora

- Komerční sdělení -PR článek