- Komerční sdělení -aktuality

Ubrat roky v obličeji si dokážete jednou změnou: V tomto dělá většina žen chybu, ale vy to můžete změnit

Proměňte mdlou pleť s tmavými stopami na krásné rozzářenou a číslo vašeho věku půjde okamžitě dolů. V čem však dělá většina žen chybu?

Ubrat roky v obličeji si dokážete jednou změnou: V tomto dělá většina žen chybu, ale vy to můžete změnit

Každá z nás to řeší, i když se někdy samy tváříme, že věk pro nás není podstatný. Vyrovnat se s tím, že se mění naše tvář, ale i celkově my, není vůbec pro ženu jednoduché. Ve snaze být stále žádanou a líbit se sama sobě, se upínáme většinou k make-upu a k proměnám, které mají však krátkodobý účinek a jsou tedy pomíjivé. A přesně v tom dělá mnoho žen chybu.

Odbornice se shodují na tom, že pokud chcete zpomalit čas, aniž by jste se ponořili do péče o pleť to nepůjde. Buňky totiž stárnou a pleť ztrácí kolagen i vodu. Když pochopíte tento přírodní zákon, zjistíte, že kouzlo úspěchu spočívá v tom, aby pleť nebyla mdlá, ale rozjasněná. Právě světlé tóny jsou klíčem k mládí a regenerace buněk či pleti je dnes stále více na dosah.

My jsme se v redakci inspirovali pokrokem nejnovějších výzkumů v beauty laboratořích a vybrali pro vás novinky, které nás zaujaly.

Probuzení pleti přirozeným světlem a jasem
Krém Sensai Ultimate the Cream bohatý na dva skutečné japonské poklady – Sakura Eternal Complex a Koishimaru Silk EX. Díky nim vytváří hedvábný film na pleti a dodá jí přirozené světlo a jas. Pleť je krásně rozjasněná, což přispívá k energii, která z vás vyzařuje.

Dvě složky, které jsou klíčem k mládí
Hydratační sérum v kapslích Elizabeth Arden Hyaluronic Acid Ceramide Capsules Hydra-Plumping Serum, které díky obsahu ingrediencí jako kyselina hyaluronová, ceramidy, extrakt ze zázvoru či kosmetické oleje zajistí viditelně pružnější a hydratovanější pleť. Dva prototypy mládí, jakými jsou jednoznačně kyselina hyaluronová a ceramidy tvoří nejvzácnější část tohoto beauty zázraku v kapslích. Kyselina hyaluronová vtahuje vlhkost a ceramidy ji pěkně uzamknou v pleti.

Obnova buněčné regenerace
Poslední poznatky z japonských laboratoří Shiseido v rámci neurovědy zdokonalili ReNeura Technology ++ ™ (obnovu buněčné regenerace) a přicházejí s novým komplexem Kurenai-TruLift. Denní krém Shiseido Vital Perfection Uplifting and Firming Day Cream & Day Emulsion SPF 30 projasní, zpevní kontury a zredukuje vrásky. Spolu s anti-agingovou emulzí, která bojuje proti tmavým skvrnám znovu probudí vaši krásu a sjednotí tón pleti.

Nejnovější články

- Komerční sdělení -zpravy

Další články autora

- Komerční sdělení -PR článek