- Komerční sdělení -aktuality

Najezte se „do krásy“! Zázračné účinky zeleného ječmene na pleť a vlasy vás ohromí

Jeho blahodárné účinky znali lidé už ve starověkém Egyptě, Číně a Řecku. Proč si dnes získává stále větší popularitu?

Zelený ječmen a jeho účinky na pleť a kůži
Mladý ječmen se díky protizánětlivým účinkem používá při ekzémech, různých projevech akné, psoriáze a dalších problémech s pokožkou. Díky svému vysoce vitamínovému obsahu zelený ječmen podporuje imunitu a pomáhá snižovat množství volných radikálů v organismu. Volné radikály jsou jedním z nejčastějších důvodů předčasného stárnutí pleti.

V zeleném ječmeni najdete vitaminy A, C, B1, B2, B3, B6, a také vápník, hořčík, draslík, biotin, kyselinu listovou, kyselinu pantotenovou a cholin.

Zelený ječmen na vlasy
Jak jsme uvedli výše, zelený ječmen obsahuje biotin a kyselinu pantotenovou, velmi důležité látky pro kvalitu a krásu vlasů. Na základě toho můžeme říci, že bude pro vlasy „tím pravým ořechovým“. Biotin podporuje růst a zabraňuje vypadávání vlasů. Přibližně 38% všech žen s problémy vypadávání vlasů má právě nedostatek biotinu.

Snížení rizika chronických chorob
Pravidelná konzumace zeleného ječmene přispívá ke snížení rizika chronických chorob. Patří sem rakovina, cukrovka, srdečně-cévní onemocnění, ale například i vysoký cholesterol.

Jak konzumovat zelený ječmen?
O bezproblémovou konzumaci se umí postarat prášková forma. Stačí 2 – 4 lžičky BIO zeleného ječmene denně přijatého se studenými jídly či tekutinami, a máte vybavené. A proč výlučně studená jídla a nápoje? Protože teplo by zbytečně neutralizovalo aktivní enzymy obsažené v ječmeni.

Zelený ječmen v prášku je skvělým způsobem, jak zlepšit kvalitu pokožky a vlasů, a zároveň podpořit i zdraví či imunitu. Za zkoušku to stojí, co říkáte?

Nejnovější články

- Komerční sdělení -zpravy

Další články autora

- Komerční sdělení -PR článek