- Komerční sdělení -aktuality

Rezidence na Vackově je nejlepší investicí

Máte peněz nazbyt a přemýšlíte, jak je dále zhodnotit? Zvažujete, jak naložit s celoživotními úspory a spojit příjemné s užitečným? Investujte do nemovitosti! Nejenže neproděláte, ale navíc si můžete zajistit i příjemný zdroj dalších financí.

Investice do nemovitosti je sázkou na jistotu. Nový byt můžete se ziskem obratem prodat, využít k vlastnímu bydlení nebo pronajímat na kšeft. Rezidenční projekt Byty u parku je jako stvořený pro všechny zmíněné aktivity. Zdejší byty jsou prostorné, vzdušné a mají minimalistické ražení, které je mezi realitními poptávkami tak oblíbené a žádané.

Vybírejte on-line

Rezidenci tvoří celkem jedenáct bytových domů s 272 byty. 27 bytů je o dispozici 1+kk, 138 bytů o velikosti 2+kk, 77 bytů o rozloze 3+kk, 21 bytů o dispozici 4+kk a 1 byt 5+kk. Téměř všechny byty disponují buď předzahrádkou, balkonem, lodžií nebo terasou. Dále jsou k dispozici garážová stání nebo sklepní kóje.

Jednotlivé umístění bytů lze vizuálně zhlédnout v interaktivní aplikaci na webu developera. Snadno zde vyfiltrujete jednotky dle velikosti i umístění v domě. Detailní popis bytu, včetně jeho kompozice k bytům sousedním, vám pomůže rozhodnout se, který bude ten pravý. Za návrhem projektu Byty u parku stojí pražské architektonické studio Architecture Interior Project, které v Praze navrhlo již celou řadu krásných a funkčních bytových čtvrtí.

Cash nebo na hypotéku

Prodej bytů na Praze 3 už je v plném proudu. Volných bytů je zatím dostatek, takže můžete vybírat přesně podle vlastního gusta. Největší poptávka je klasicky po menších bytech. Jednopokojový byt o velikosti 41 m2 s terasou a předzahrádkou je možné pořídit za cenu 3,9 milionu korun. Na Prahu excelentní cena. Pokud ještě stále váháte a nejste si jisti, že byste dokázali byt zaplatit v hotovosti, je možné využít zvýhodněného financování na hypotéku od Hyposervis Consulting.

Nejnovější články

- Komerční sdělení -zpravy

Další články autora

- Komerční sdělení -PR článek